Tarabya Yangın Merdiveni

heading

Tarabya Yangın Merdiveni

İstanbul gibi anakent şehirlerde mutlaka yangın merdiveni kullanılmalıdır. Özellikle yangın yönetmeliği ile yangın merdiveni kullanımı bazı yerlerde zorunlu hale gelmiştir. İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer alan Tarabya için en uygun Tarabya yangın merdiveni hizmeti sunmaktayız. Özellikle böylesine tarihi bir yerde mutlaka Tarabya yangın merdiveni olmalıdır.

Tarabya Yangın Merdiveni imalatı

Tarabya yangın merdiveni ihtiyaca göre binanın iç kısmından çıkış pencerelerden yapılmaktadır. Yangın çıkışının en alt seviyesinden zemine çıkan merdiven, kişilerin hırsızlar gibi yerden yangın çıkışına erişmesini önlemek için katlanabilir türde de sipariş edilebilir. Buna ek olarak, Karaboğa mühendislik olarak biz size en uygun ve hem can hem mal güvenliğini sağlamak için Tarabya yangın merdiveni sunmaktayız.

Tarabya Yangın Merdiveni firmaları

Bir yangının çıkması için en tehlikelik zaman 23.00 ile 06.00 arasındadır. Çünkü o an ne yapacağınızı bilemeyebilir veya uyku sersemiyle yanlış kararlarda bulunabilirsiniz. Gece yarısı duman alarmınızın çalmasıyla uyanırsanız yapacaklarınız yaşamınızı bile belirleyebilir. Buna ek olarak, sizin için seçilmiş en uygun kaliteli bir yangın merdiveni hayatınız kurtarabilir. Tarabya yangın merdiveni ile önceden yangınlara karşı pasif ama çok etkili bir önlem almış olacaksınız. Sektörün en güvenilir ve büyüleyici özellik firması olan Karaboğa mühendislik firmamız ile hem can hem mal güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Tarabya Yangın Merdiveni fiyatları

Tarabya yangın merdiveni isteğe göre farklı tiplerde yapılabilmektedir. Genellikle Z tipi yangın merdiveni çok tercih edilmektedir. Fakat bazı yerlerde dairesel yangın merdiveni de tercih edilebilmektedir. Daha uygun fiyatlar için Karaboğa mühendislik firmamız ile görüşüp sizin için en uygun Tarabya yangın merdiveni indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Tarabya yangın merdiveni fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi numaramızdan arayın.